Tristop válec 24/24

Objednací kód PRO4810500 Výrobce ProVia

Cenu získáte po přihlášení

Připojte se do partnerského programu

Na míru vašim potřebám

Warning: Illegal string offset 'url' in /data/web/virtuals/269776/virtual/www/domains/eshop.imps.cz/wp-content/themes/wabco/woocommerce/single-product/price.php on line 156

Warning: file_get_contents(): Filename cannot be empty in /data/web/virtuals/269776/virtual/www/domains/eshop.imps.cz/wp-content/themes/wabco/woocommerce/single-product/price.php on line 156
Jednoduchá manipulace i ovládání
Dlouhá bezporuchová životnost

4 a více ks

Můžete mít dnes od 11:00 Prodejny
13. 2. na vaší adrese Možnosti doručení
Nákup je možný až po přihlášení
Po-Pá: 7:00-17:00
+420 607 210 806 wabco@imps.cz

OE čísla

1527168R 1527601R 1528230R 20533213 20573922 20573923 20809444 20809445 21283616 21283617 21283618 21326197 21326198 21326201 21326202 21596228 21596229 22080447 22080448 24425719 24425720 7420522028 7420522029 7420533213 7420573922 7420573923 7420721845 7420809444 7420809445 7421283616 7421283617 7421283618 7421326201 7421326202 7421401943 7421401944 7421596228 7421596229 7422080447 7422080448 7424425719 7424425720 1935462 8500253 20409105 20466070 20466071 20466072 20466073 20522028 20522029 2052203 20522030 20522031 20721845 20721846 20721847 20742392 20742393 20742394 20844352 20844353 21283628 21283629 21323797 2132619 21326197 21326198 21326199 213262 21326200 21326203 2142348 21423487 21444612 2159622 21596226 21596227 21752714 21752715 21869990 22080445 22080446 22273774 22273775 3197932 3197933 3987614 8113459 85000253 85000466 85000607 85000635 85003834 33185 V21596226 V21596227 1527168R 1527601R 68325461 68325530 68325531 68325581 68325582

Objednací kód

PRO4810500

Výrobce

ProVia

Technické parametry

Hmotnost 9.85 kg

Nahrazení

DAF 1527168R
DAF 1527601R
DAF 1528230R
RENAULT 20533213
RENAULT 20573922
RENAULT 20573923
RENAULT 20809444
RENAULT 20809445
RENAULT 21283616
RENAULT 21283617
RENAULT 21283618
RENAULT 21326197
RENAULT 21326198
RENAULT 21326201
RENAULT 21326202
RENAULT 21596228
RENAULT 21596229
RENAULT 22080447
RENAULT 22080448
RENAULT 24425719
RENAULT 24425720
RENAULT 7420522028
RENAULT 7420522029
RENAULT 7420533213
RENAULT 7420573922
RENAULT 7420573923
RENAULT 7420721845
RENAULT 7420809444
RENAULT 7420809445
RENAULT 7421283616
RENAULT 7421283617
RENAULT 7421283618
RENAULT 7421326201
RENAULT 7421326202
RENAULT 7421401943
RENAULT 7421401944
RENAULT 7421596228
RENAULT 7421596229
RENAULT 7422080447
RENAULT 7422080448
RENAULT 7424425719
RENAULT 7424425720
SCANIA 1935462
SCANIA 8500253
VOLVO 20409105
VOLVO 20466070
VOLVO 20466071
VOLVO 20466072
VOLVO 20466073
VOLVO 20522028
VOLVO 20522029
VOLVO 2052203
VOLVO 20522030
VOLVO 20522031
VOLVO 20721845
VOLVO 20721846
VOLVO 20721847
VOLVO 20742392
VOLVO 20742393
VOLVO 20742394
VOLVO 20844352
VOLVO 20844353
VOLVO 21283628
VOLVO 21283629
VOLVO 21323797
VOLVO 2132619
VOLVO 21326197
VOLVO 21326198
VOLVO 21326199
VOLVO 213262
VOLVO 21326200
VOLVO 21326203
VOLVO 2142348
VOLVO 21423487
VOLVO 21444612
VOLVO 2159622
VOLVO 21596226
VOLVO 21596227
VOLVO 21752714
VOLVO 21752715
VOLVO 21869990
VOLVO 22080445
VOLVO 22080446
VOLVO 22273774
VOLVO 22273775
VOLVO 3197932
VOLVO 3197933
VOLVO 3987614
VOLVO 8113459
VOLVO 85000253
VOLVO 85000466
VOLVO 85000607
VOLVO 85000635
VOLVO 85003834
TERBERG-BENSCHOP 33185
TERBERG-BENSCHOP V21596226
TERBERG-BENSCHOP V21596227
PACCAR 1527168R
PACCAR 1527601R
MERITOR 68325461
MERITOR 68325530
MERITOR 68325531
MERITOR 68325581
MERITOR 68325582