Automatic Load Sensing Valve

Objednací kód 4757135000 Výrobce WABCO
Cena bez DPH 5 468 
Cena s DPH 6 616 

Skladem

Můžete mít dnes od 10:00 Prodejny
27. 5. na vaší adrese Možnosti doručení
Po-Pá: 7:00-17:00
+420 607 210 806 wabco@imps.cz

OE čísla

1325326 154229 49800050800 76162 945001 CF352003 F003362 07141000 8285229000 ASX0755001 5021208805 21151103193 5009450010 500945001 502923601 F003362 0005661820 4425012000 11963 2090018 637211110 8143150 4757135000 21151103193 79701770115377 1013147 1111730 2202007 006751 308050 05715 0997 050039 50039

Objednací kód

4757135000

Výrobce

WABCO

Nahrazení

DAF 1325326
GOLDHOFER 154229
Ritec 49800050800
KÖGEL 76162
KRONE 945001
FRUEHAUF CF352003
FRUEHAUF F003362
NEOPLAN 07141000
EVOBUS 8285229000
FRUEHAUF ASX0755001
RENAULT 5021208805
KÄSSBOHRER 21151103193
KRONE 5009450010
KRONE 500945001
LIEBHERR 502923601
BENALU F003362
MAFI 0005661820
SAF 4425012000
SCHWARZMÜLLER 11963
SCANIA 2090018
VAN HOOL 637211110
DOLL 8143150
HENDRICKSON 4757135000
Tirsan 21151103193
Meiller 79701770115377
ZORZI 1013147
LANGENDORF 1111730
KEMPF 2202007
FELDBINDER 006751
NOOTEBOOM 308050
NOOTEBOOM 05715
FAYMONVILLE 0997
SCHMITZ CARGOBULL 050039
SCHMITZ CARGOBULL 50039